Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

Мешканці Недригайлівської громади зможуть отримувати послуги сервісних центрів МВС у місцевому ЦНАПі

Мешканці Недригайлівської громади зможуть отримувати послуги сервісних центрів МВС у місцевому ЦНАПі

Сервісні центри МВС Сумщини активно співпрацюють з органами місцевого самоврядування щодо надання базових послуг МВС через ЦНАПи шляхом укладання узгоджених рішень та інформаційної взаємодії.

Начальником регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Сумській області Олександром Рибалко та заступником голови Недригайлівської селищної ради Іваном Нанкою підписано узгоджене рішення про співпрацю.

Найближчим часом у Недригайлівському ЦНАП за адресою: смт Недригайлів, вул. Сумська, 4 стануть доступні послуги сервісних центрів МВС, а саме:
🔸реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок;
🔸видача свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;
🔸видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом;
🔸видача нового посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого;
🔸обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспитів);
🔸виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків;
🔸перезакріплення індивідуального номерного знака.

«Сервісні центри МВС завжди відкриті до нових партнерств, що сприяють ефективності нашої роботи, і спільний проєкт з місцевими органами влади для досягнення цієї мети є логічним кроком, — говорить начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Сумській області Олександр Рибалко, — очікуємо, що співпраця державних установ сприятиме децентралізації державних послуг та забезпечить максимальне наближення послуги до споживача.

У нас спільна мета – зробити державний сервіс більш якісним та зручним для кожного. Адже головним пріоритетом реформи в наданні послуг МВС залишається мінімізація часу та спрощення зусиль, які громадяни витрачають для отримання послуг та підвищення якості обслуговування громадян».
Якісні державні послуги та їхня доступність — невід’ємна складова розвитку суспільства. Працюємо, аби зробити ваше життя маскимально комфортним.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.