Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) продовжить роботу на Сумщині за кількома напрямками

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) продовжить роботу на Сумщині за кількома напрямками

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх під час зустрічі із керівником Полтавського офісу Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Баходіром Рахімовим та координатором освітніх проєктів Полтавського офісу Анатолієм Безпалюком обговорили питання продовження співпраці та подальшої підтримки Сумської області

«ЮНІСЕФ є однією із перших організацій, які активно допомагала Сумщині від початку повномасштабного вторгнення. Ви активно підтримували дітей в громадах, особливо на прикордонні, надавали допомогу закладам освіти в забезпеченні комп’ютерною технікою, допомогу на облаштування укриттів закладів загальної середньої освіти прикордонних територій області; фінансову підтримку опорним закладам освіти для підготовки до 2022/23 навчального року тощо. Я дякую вам за все це. Впевнений, що наша співпраця продовжуватиметься й надалі. Зі свого боку, обіцяю всебічне сприяння роботі ваших представників у громадах нашої області», – зазначив очільник області.

Представники Полтавського офісу Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні також подякували за ефективну співпрацю, яка склалася між ними та обласною владою на Сумщині.

Вони повідомили, що їх робота на Сумщині продовжиться в кількох напрямках. Зокрема, це підтримка родин з дітьми, захист прав дітей в родинах, які втратили через війну годувальника, допомога навчальним та медичним закладам, організація психологічної підтримки тощо. Є можливість і плани щодо підтримки водоканалів 8 громад Сумщини (надання насосів, генераторів тощо).

Розповіли міжнародні партнери і про забезпечення закладів медицини первинної ланки витратними матеріалами та необхідним обладнанням. Обговорювалися і питання щодо психологічної підтримки родин з дітьми, які постраждали від війни, оздоровлення дітей, допомога у створенні безпечного середовища для навчання школярів, які проживають у прикордонних громадах, забезпечення навчальних та медичних закладів обладнанням, транспортом тощо.
Повідомляють: Сумські дебати

Підписуйтесь на наш Телеграм канал t.me/sumyone1 і дізнавайтесь всі новини першими!