Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

Сільські пункти першої медичної допомоги з Сумщини можуть взяти участь у конкурсі мінігрантів

Сільські пункти першої медичної допомоги з Сумщини можуть взяти участь у конкурсі мінігрантів

Всеукраїнська асоціація громад у співпраці з міжнародною компанією «Байєр» оголосила конкурс міні-грантів «Підтримка пунктів першої медичної допомоги у сільській місцевості».

Метою конкурсу є надання грантів для реалізації медичних проєктів територіальних громад Сумської, Чернігівської, Київської, Харківської областей, які постраждали від військових дій російської федерації. Він передбачає підтримку в облаштуванні сільських закладів охорони здоров’я медичним обладнанням, меблями, приладами.

У межах конкурсу планується надати 14 мінігрантів розміром до 20 000 гривень кожен.

Конкурс проходитиме у два етапи. Для участі потрібно не пізніше 8 серпня 2023 року заповнити онлайн-форму за посиланням.

Організації, чиї концепти будуть попередньо відібрані для участі у другому етапі, не пізніше 16 серпня отримають запрошення заповнити повну версію аплікаційної форми, яку можна попередньо переглянути за посиланням.

Покрокова інструкція
Період подачі заявки (І етап відбору): до 8 серпня 2023 року.

Кандидатами на отримання мінігранту можуть стати виключно сільські заклади охорони здоров’я

Головними критеріями відбору є: необхідність реалізації запланованих заходів; соціальна важливість проєкту; раціональність рішення усунення проблеми; актуальність, довгостроковий вплив та стійкість проєкту.

Витрати грантових коштів можуть включати: придбання медичного або іншого необхідного обладнання та/або медичних меблів, необхідних для покращення надання медичних послуг у закладі чи за його межами.

Грантові кошти не можна використовувати на: придбання комп’ютерної техніки, канцелярського приладдя, витратних матеріалів (крім тест-смужок для глюкометрів), медикаментів, будівельних матеріалів, виконання робіт чи послуг, оплати праці членів команди, яка працює над проєктом, транспортні витрати, мобільний та інтернет-зв’язок, банківські операції тощо.

Для подачі заявки (І етап відбору), необхідно:

– ознайомитись з Положенням конкурсу
– заповнити гугл-форму за посиланням.

Увага! Про відбір заявки до ІІ етапу буде повідомлено до 16 серпня 2023 року

Проєктна пропозиція заповнюється і подається українською мовою.

Всі учасники конкурсу матимуть доступ до результатів відбору, де будуть висвітлені переможці, для підтвердження прозорості грантового конкурсу.

Зворотний зв’язок буде надаватися лише тим учасникам, чиї заявки пройшли конкурсний відбір.

Ви можете надіслати свої питання щодо гранту письмово до 6 серпня 2023 року за електронною адресою: sliusarchyk@communities.org.ua