Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

Зеленський повідомив про напружену тригодинну ставку

Зеленський повідомив про напружену тригодинну ставку

Президент натякнув про позитивні результати застосування високоточної зброї.
Президент Володимир Зеленський повідомив у п’ятницю, що провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому обговорювалась ситуація на фронті та організація експорту зерна з України.

«Напружена тригодинна Ставка. Багато питань, що потребували особливої уваги», – зазначив голова держави.

Насамперед учасники обговорили ситуацію на усіх напрямках фронту, про яку доповідали головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та командувачі східного та таврійського напрямків Олександр Сирський та Олександр Тарнавський.

«Наступальні та оборонні операції, забезпечення, логістика», – зазначив коротко Зеленський.

Також віце-прем’єр Олександр Кубракова, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, командувач Військово-морських сил Олексій Неїжпапа та українські розвідники доповідали про кроки для забезпечення роботи зернового коридору.

«Розуміємо відповідальність перед світом. Залучаємо максимальну кількість країн регіону для забезпечення глобальної продовольчої стабільності», – додав президент.

Ще однією темою була робота військово-промислового комплексу. Зеленський анонсував «максимальне спрощення процедури для оборонних підприємств, щоб вони займалися зброєю, снарядами, а не паперами».

«Аналіз застосування високоточної зброї. Зараз не час для озвучування деталей. Але результатами задоволені», – додав президент.

Нагадаємо, що президент ПАР Сиріл Рамафоса на саміті «Росія – Африка» у Санкт-Петербурзі закликав Путіна розблокувати дію зернової угоди. Низка інших лідерів африканських країн закликали Путіна не лише відновити зернову угоду щодо експорту українського зерна, а й припинити війну в Україні.
Повідомляє: ZN.UA

Підписуйтесь на наш Телеграм канал t.me/sumyone1 і дізнавайтесь всі новини першими!