Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

ЄВідновлення: на Тростянці погодили 15 заяв про компенсацію пошкодженого майна

ЄВідновлення: на Тростянці погодили 15 заяв про компенсацію пошкодженого майна

На черговому засіданні виконавчого комітету Тростянецької міськради були затверджені рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терактів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, – по 15 заявах жителів громад, які отримають компенсації по програмі «єВідновлення». Сума – до 200 тис. грн.

Ще по одній заяві прийнято рішення щодо відмови у наданні компенсації у зв’язку з тим, що у будинку заявника пошкоджено місця загального користування (багатоквартирний будинок по вулиці Благовіщенській, 53), квартира має значні пошкодження – тому рішення по цьому будинку буде прийматися на наступних етапах державної програми.

Нагадуємо, що якщо ваше житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і до сьогодні не відремонтоване, ви маєте можливість скористатися послугою «єВідновлення» для отримання державної фінансової допомоги.

Для отримання грошової компенсації від держави у рамках програми єВідновлення потрібно:

✅подати інформаційне повідомлення про пошкоджене житло у додаток Дія;

✅подати заявку на послугу єВідновлення в застосунку Дія;

✅ взяти витяг про відсутність судимості з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»;

✅звернутися у робочі дні до Тростянецької міської ради ( вул. Благовіщенська, 3) до кабінету № 35 та надати копії документів: паспорт та ідентифікаційний код власника майна, документ на право власності, технічний паспорт.

Хто зможе скористатись послугою?

Мешканці, чиє житло було пошкоджено внаслідок бойових дій і підлягає відновленню. Це стосується квартир, приватних будинків та інших житлових приміщень, наприклад – кімнат в гуртожитку. Громадяни, які вже відремонтували своє житло, наразі не можуть претендувати на державну допомогу.