Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

У Литві розглядають закриття кордону з Білоруссю спільно з Польщею і Латвією

У Литві розглядають закриття кордону з Білоруссю спільно з Польщею і Латвією

У разі виникнення провокацій на кордоні з Білоруссю, Литва, Польща та Латвія можуть ухвалити спільне рішення про закриття кордону.

Як пише “Європейська правда”, про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Арнольдас Абрамавічюс, повідомляє Delfi.

“Обговорення реальні”, – зазначив заступник голови литовського МВС, коментуючи заяву міністра внутрішніх справ Польщі Маріуша Камінського.

За словами Абрамавічюса, у Білорусі налічується близько 1200 найманців “Вагнера”, однак це угрупування не налякає Польщу.

“Що стосується заяв Лукашенка про те, що вони “помандрують” до Польщі, мовляв, вони прогуляються зі зброєю, залякають усіх і повернуться… Цим Польщу не налякаєш. Як військова сила вони не становлять серйозної загрози для Республіки Польща”, – сказав Абрамавічюс.

Водночас він додав, що не можна виключати ймовірність різних провокацій на кордоні з Білоруссю.

“Це можуть бути якісь угруповання, які перекидаються у вигляді біженців або нелегальних мігрантів, з метою викликати якісь точкові заворушення. У такому разі держави, які вже перебувають під тиском нелегальної міграції, запустять цю можливість співробітництва”, – пояснив заступник міністра, допустивши закриття кордону.
Повідомляє: Українська правда

Підписуйтесь на наш Телеграм канал t.me/sumyone1 і дізнавайтесь всі новини першими!