Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

У Білопіллі заборонили гучну музику, мопеди та мотокоси

У Білопіллі заборонили гучну музику, мопеди та мотокоси

Виконавчий комітет Білопільської міської ради прийняв рішення про заборону гучної музики та роботу деяких видів автотранспорту та техніки під час дії воєнного стану та під час дії сигналу “Повітряна тривога”.

Згідно рішення “Про заборону трансляції гучної музики та про обмеження руху деяких транспортних засобів, використання інструментів із двигунами внутрішнього згорання на території Білопільської територіальної громади”, враховуючи безпосередню близькість громади до кордону з агресором, постійні обстріли території міста та громади різними типами озброєння, в тому числі БПЛА типу Shahed 136 (Герань), з метою недопущення погіршення психо-емоційного стану населення громади та з метою оперативного реагування на поточну ситуацію, вжиття заходів щодо захисту життя людей в умовах повітряної тривоги, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Заборонити на території Білопільської міської ради з 7 серпня 2023 року до припинення дії на території України особливого періоду – воєнного стану:

– трансляцію на відкритих майданчиках розважальних закладів, а також в автомобілях гучної музики з використанням звуковідтворювальної апаратури;

– рух транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів “прямотік”, інші вихлопні системи, де пошкоджений або відсутній шумопоглинач.

2. Заборонити під час оголошення сигналу “Повітряна тривога” в будь-який час доби роботу мотокос, бензопил, інших інструментів із двигунами внутрішнього згорання до сигналу “Відбій повітряної тривоги”;

3. Дане рішення довести до відома населення Білопільської міської територіальної громади шляхом оприлюднення у засобах масової інформації, розміщення на офіційному сайті міської ради.

4. Рекомендувати Білопільському відділенню поліції ГУНП України в Сумській області у разі виявлення випадків на території Білопільської міської територіальної громади руху транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів “прямотік”, інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач, або транспортних засобів, водії яких застосовують агресивне водіння, або позбавлені рішенням суду права керування транспортними засобами, здійснювати затримання таких транспортних засобів із метою безумовного доставлення їх на спеціальний майданчик (стоянку)”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал t.me/sumyone1 і дізнавайтесь всі новини першими!