Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

На території Сумської області видобувається понад 40% української нафти

На території Сумської області видобувається понад 40% української нафти

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх під час робочої поїздки до Охтирського району зустрівся з представниками ПАТ «Укрнафта» та підприємства «Охтирканафтогаз».

У ході зустрічі обговорювались актуальні проблеми нафтовидобувної галузі, роботи підприємства в умовах війни.

«Ваша робота, видобуток нафти і газу, надзвичайно важлива як в мирний час, так і під час війни. Це стабільність економіки, енергетичної системи, це допомога армії. Дякую вам за те, що попри всі труднощі продовжує працювати заради нашої спільної Перемоги! Зі свого боку максимально допомагатимемо вам долати різні перешкоди, які заважають ефективній роботі і розвитку підприємства», – підкреслив Володимир Артюх.

На території області видобувається понад 40% української нафти.

«Компанія «Укрнафта» та її виробничі потужності, розташовані на Сумщині, працюють стабільно, забезпечуючи країну цінним ресурсом. Підприємство має плани розвитку відносин з місцевими громадами, готова включатися в рішення питань регіонів та сплачує повною мірою податки, які допомагають реалізовувати проекти на місцевому рівні», – зазначив Микола Гончаренко, заступник директора дирекції сервісів ПАТ «Укрнафта».

Нафтовики та очільник Сумщини разом окреслили пріоритетні напрямки подальшої співпраці і взаємодопомоги. Сумською облдержадміністрацією уже розроблено проект Меморандуму про співпрацю з ПАТ «Укрнафта», який планується підписати після детального опрацювання і узгодження сторонами всіх положень документу.

Серед сфер взаємного співробітництва: економічна, довкіллєва та соціальна.

«Наша співпраця має ґрунтуватись на взаємній підтримці і допомозі. Я вдячний вам за підтримку Охтирки, за вашу відповідальну, соціально-орієнтовану позицію. Впевнений, об’єднавши зусилля ми зможемо зробити значно більше для перемоги України, для розвитку Сумщини», – сказав Володимир Артюх, підсумовуючи зустріч.
Повідомляють: Сумські дебати

Підписуйтесь на наш Телеграм канал t.me/sumyone1 і дізнавайтесь всі новини першими!