Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

Конотопець хотів отримати допомогу від держави – втратив усі гроші з картки

Конотопець хотів отримати допомогу від держави – втратив усі гроші з картки

До Конотопського райвідділення поліції звернувся 63-річний місцевий мешканець, який повідомив про те, що з його банківського рахунку невідомі особи зняли кредитні кошти.

Правоохоронці встановили, що потерпілий, переглядаючи соціальні мережі, натрапив на оголошення про надання матеріальної допомоги українцям під час воєнного стану. Надалі чоловік перейшов за посиланням, де в запропоновані поля ввів логін та пароль від мобільного банкінгу та PIN-код від карти. Після цього, з рахунку заявника зникли всі кредитні кошти у сумі 16 800 грн.

Вас може зацікавити. Also interesting:

У поліції постійно наголошують про таємність ваших персональних даних: PIN-код, CVV- код, коди з SMS повідомлень, термін дії карти, логіни та паролі від мобільного банкінгу. Нікому не повідомляйте вищевказану інформацію. Якщо аферист не буде володіти вашими персональними даними, то не зможе отримати доступ до рахунків.

Крім того, якщо в соціальних мережах, месендженрах чи інших інтернет-майданчиках ви натрапили на оголошення про соціальні виплати українцям, не переходьте за посиланням. Це пастка шахраїв. Всю інформацію про державну допомогу отримуйте лише на офіційних сайтах.
Повідомляє: Ваш шанс

Підписуйтесь на наш Телеграм канал t.me/sumyone1 і дізнавайтесь всі новини першими!