Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

Інформаційна атака на директора КП “Чисте місто” або як депутати міськради ставлять свої інтереси вище інтересів сумчан

Інформаційна атака на директора КП "Чисте місто" або як депутати міськради ставлять свої інтереси вище інтересів сумчан

В інформаційному просторі почалась масова атака на директора КП «Чисте місто».

Тому ми вирішили дізнатись, чи насправді директор КП так погано виконує свої обов’язки і його треба звільнити, чи це просто комусь вигідно.

Під час сесії Сумської міськради директор комунального підприємства “Чисте місто” Олексій Легкий мав надати звіт, проте 9 серпня керівник КП на сесію міськради не прийшов, бо наразі він у відпустці.

«Якщо керівник комунального підприємства не знаходить часу відзвітувати перед депутатами, які є представниками громади, про стан справ на підприємстві, до роботи якого є багато питань, то тут і обговорювати нічого. Його потрібно звільняти, тим більш, що наскільки я пам’ятаю, у нього вже закінчився контракт. Як раз перед тим, як 21 квітня був опублікований проєкт рішення про звіт директора КП і визнання його роботи задовільною або незадовільною з рекомендацією міському голові розірвати контракт з Олексієм Легким. І що ми бачимо, скільки часу ми прочекали? Наскільки я розумію, без усякого звіту і згоди депутатів контракт з директором був подовжений», – заявив депутат міськради Вадим Акпєров.

І жодних конкретних слів про негативну роботу підприємства, бо мабуть нічого більше сказати, окрім неявки директора КП на сесію.

Найцікавіше те, що журналісти «Sumy One» були присутні на останніх кількох сесіях Сумської міськради і на власні очі бачили як працювали депутати. Сесія тривала максимум 2 години, а то і менше, депутати не встигали приймати будь які рішення і просто оголошуючи чергову перерву — розходились. Ось така робота.

В чому ж проблема? Чому депутати міськради хочуть звільнити директора КП «Чисте місто» Олексія Легкого?

Проаналізувавши медіапростір ми зрозуміли, що багато сумчан плутає роботу яку виконує КП «Чисте місто» та товариств «А-МУССОН» й ТОВ «Сервісресурс».
КП «Чисте місто» займається утилізацією твердих побутових відходів. Підприємство має два полігони де сортують й захоронюють відходи: полігон побутових відходів й рослинний майданчик.

А ось ТОВ «А-МУССОН» й ТОВ «Сервісресурс» займаються вивозом відходів у Сумах. Саме ці компанії мають слідкувати за чистотою й обробляти прилеглу територію біля баків та робити дезінфекцію контейнерів.

Після того, як директором КП «Чисте місто» став Олексій Легкий, відносини між комунальним підприємством та вище зазначеними товариствами, що вивозять сміття стали натянуті. Головна причина тому, мабуть, ремонт вагової на полігоні КП «Чисте місто». Бо КП почало вести чіткий контроль за вагою відходів, що привозять ТОВ «А-МУССОН» й ТОВ «Сервісресурс». А знаєте що це значить? Що корупційна схема яка працювала роками більше не приносить прибутку.

А тепер давайте подумаємо, кому і чому вигідно прибрати нині діючого директора і поставити свою «маріонетку»?

Підписуйтесь на наш Телеграм канал t.me/sumyone1 і дізнавайтесь всі новини першими!