Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

Зафіксовано факт неадекватної поведінки патрульного поліції в місті Київ

Журналісти Інформаційної агенції “Журналісти проти корупції” на початку травня зафіксували факт неадекватної поведінки працівника патрульної поліції Києва – Кривицького Андрія Георгійовича, номер жетона 0176641, що майже не призвела до загрози здоров’ю та життю журналіста.

На ВІДЕО зафіксовано факт неадекватної поведінки.

На відео видно як працівник поліції при зупинці кожного автомобіля хватається за зброю і погрожує її застосуванням.

Андрій Кривицький знаходився в смугі для спецтранспорту, та під час очікування його командира він хапався за пістолет при під’їзді кожного автомобіля що виглядає як провокація, але командиру він зазначив що вхопився за пістолет через те що водій не хотів зупинятись, що не логічно зовсім коли він хапається так біля кожного авто, командир після перегляду відео реєстратора був здивований чому патрульний йому це сказав і відреагував таким чином до водія без будь-яких на то підстав.

Журналісти ІА “Журналісти проти корупції” звернулись до психолога і показали відео з поліцейським.
Психолог прийшов до висновку, що у данного працівника поліції є психічні проблеми та визнав поведінку поліцейського зовсім неадекватною.

Проаналізувавши сторінку Кривицького Андрія у мережі Фейсбук журналісти побачили, що данний поліцейський вважає себе мешканцем  міста Мінськ (Білорусь), але насправді він патрулює вулиці Києва.

В інших соціальних мережах, помічаємо що Андрій має вподобання до радянського союзу, кожен пост на його сторінці відноситься до ссср, профіль інстаграм підписаний ніком «Психопат» на англійській мові, де він полюбляє Леніна та все комуністичне.

Цікаво було б почути думку т.в.о. Голови Національної поліції України Вигівського Івана Михайловича та громадськості, чи повинні такі люди працювати в лавах Національної поліції України?

🇺🇦 Facebook | Twitter | Instagram