Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

Які вакансії на Сумщині сьогодні найбільш оплачувані

Незважаючи на тяжкі часи, які переживає ринок праці нашого краю, з-поміж сотень вакансій, які подали сьогодні роботодавці Сумщини до обласної служби зайнятості, очевидними лідерами є робітничі професії – 52%, службовці – 38% і 10% – це вакансії для людей, які не мають кваліфікації.

За розмірами запропонованої заробітної плати вакансії розподілилися наступним чином: з мінімальною заробітною платою – 29%; від мінімальної до середньої заробітної плати по області – 65%; від середньої заробітної плати по області – 6%.
Серед вакансій, в яких роботодавці показали найвищу заробітну плату, можна виокремити: головний технолог (40 тис. грн.), начальник відділення (23 тис. грн.), лікар-терапевт, лікар-терапевт-травматолог, лікар-кардіолог, лікар фізичної та реабілітаційної медицини (по 20 тис. грн.), начальник зміни (промисловість), машиніст бульдозера, головний механік, головний енергетик, майстер виробництва, заступник начальника відділу, інженер-енергетик, технік-технолог з виробництва борошняних, кондитерських виробів та харчоконцентратів, рихтувальник кузовів (17-15 тис. грн.). Високі заробітні плати обіцяють також водіям автотранспортних засобів.

Серед вакансій трапляються і нетипові або рідкісні. Приміром, нині роботодавці шукають бляхаря, коваля ручного кування, водолаза, вітражника, сапера, каменотеса, різьбяра по каменю, пружинника, гравера.

Нагадуємо, консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного та порядку призначення і нарахування допомоги по безробіттю ви можете отримати у телеграмі за посиланням https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

Також з нагальних питань звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості

093 276 39 66; 096 109 08 37;

067 698 29 58; 095 337 41 10.

Повідомляє: “The Sumy Post

🇺🇦 Facebook | Twitter | Instagram