Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

В Сумах притягуюють до відповідальності головного інженера КП «Міськводоканал» СМР за службову недбалість

Сумський активіст Валерій Осадченко став свідком неприємного інциденту під час своєї щоденної пробіжки 29 березня 2021 року. Звернувши увагу на неприємний запах, Валерій виявив, що зі сторони гуртожитку СумДУ з каналізаційного колодязя витікають стоки. Будучи активним користувачем соціальних мереж, чоловік розпочав прямий ефір на своїй сторінці Facebook, фіксуючи інцидент і закликаючи небайдужих мешканців звернутись до КП «Міськводоканал» СМР з вимогою усунути проблему.
 
На наступний день на цьому місці з’явився автомобіль аварійної служби, проте проблема не була вирішена. Крім того, на початку квітня витік стоків навіть збільшився, що спричинило серйозне занепокоєння серед місцевих жителів, але керівництво КП «Міськводоканал» СМР продовжило ігнорувати проблему.
До Ковпаківського районного суду м. Суми 16.01.2023 року від прокурора окружної прокуратури міста Суми надійшов обвинувальний акт по справі № 592/552/23, щодо притягнення головного інженера КП «Міськводоканал» СМР Тисівського Йосипа Васильовича до кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 367 КК України «Службова недбалість».
 
Під час підготовчого судового засідання захисник заявив клопотання про повернення обвинувального акта прокурору. Адвокат аргументував свою позицію тим, що обвинувальний акт, складений щодо Тисівського Й. В., не відповідає вимогам ст. 110 і ст. 291 КПК України, оскільки в ньому не зазначено потерпілу особу. Але це клопотання було відхилено. Пізніше Валерій Осадченко отримав повістку до суду, щодо розгляду кримінальної справи № 592/552/23.
Наші журналісти слідкують за перебігом подій і тримають на контролі розгляд цієї справи.
 
Кожний мешканець Сум може і повинен брати участь в житті нашого міста. Наша єдність і активна участь можуть значно покращити передусім екологічний стан в місті.
 
Інцидент з витіками стоків в озеро Чеха — обов’язково повинен набути розголосу серед населення.
 
Нехай кожен з нас стане прихильником екологічної безпеки та добробуту міста Суми.