Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

“Укравтодор” ремонтує “дорогу життя” Т-19-10 на Сумщині

Ремонт автодороги дозволить людям швидше діставатись на роботу, отримувати екстрену медичну допомогу, довозити товари.
 
“Укравтодор” повідомив, що ремонтує так звану “дорогу життя” Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове до північних районів Сумщини.
 
Зазначається, що на початку квітня через вторгнення росії був підірваний міст через річку Сейм на автомобільній дорозі Р-44 Суми-Путивль-Глухів. Через знищення переправи північні території області були відрізані від решти.
 
Нині об’їзд переправи здійснюється автошляхом Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове, дорогами місцевого та комунального значення. Людям доводиться робити майже 30-кілометровий “гак”.
 
“Протягом місяця провели аварійний ремонт відрізка дороги Т-19-10, протяжністю 2,7 км, якою пролягає об’їзний маршрут. Також здійснили аварійний ремонт 6-метрового мосту на цій ділянці. Зокрема, відфрезерували зношене покриття та влаштували шар асфальтобетону. Ремонт “дороги життя” дозволить людям швидше діставатись на роботу, отримувати екстрену медичну допомогу, довозити товари тощо”, – розповіли в Держагенстві автодоріг.
 
У результаті військової агресії з боку рф у Сумській області пошкоджено та знищено 10 штучних споруд. Відновити міст через Сейм на автомобільній дорозі Р-44 Суми-Путивль-Глухів з безпекових причин нині неможливо.
Повідомляє: BUILD Portal
 
Підписуйтесь на наш Телеграм канал t.me/sumyone1 і дізнавайтесь всі новини першими!