Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

Проєкт резолюції США щодо перемоги України: повернення усіх территорій та інтеграція до НАТО.

США представили проєкт резолюції “Щодо позиції Палати представників стосовно умов перемоги України”.

На Капітолійському пагорбі 25 квітня урочисто представили двопартійний проєкт резолюції нижньої Палати представників США “Щодо позиції Палати представників стосовно умов перемоги України”.

Про це повідомила надзвичайна і повноважна пані посол України в США Оксана Маркарова.

Так, у проєкті резолюції зазначається, що Палата представників США підтверджує, що політика Сполучених Штатів полягає в тому, щоб Україна перемогла у вторгненні Росії і відновила свої міжнародно визнані кордони 1991 року.Так, у проєкті резолюції зазначається, що Палата представників США підтверджує, що політика Сполучених Штатів полягає в тому, щоб Україна перемогла у вторгненні Росії і відновила свої міжнародно визнані кордони 1991 року.

Крім того, у США вважають, що мир після Перемоги України, “має бути забезпечений шляхом інтеграції України до НАТО та інших євроатлантичних інституцій”, що відповідає довгостроковій політиці Сполучених Штатів.

У проєкті резолюції також йдеться про те, що Сполучені Штати повинні працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб гарантувати:

  • виплату репарацій Україні з боку Росії;
  • допомогу світової спільноти у відновлені України;
  • притягнення керівництва РФ до відповідальності за цю загарбницьку війну;
  • Крім того, у США вважають, що мир після Перемоги України, “має бути забезпечений шляхом інтеграції України до НАТО та інших євроатлантичних інституцій”, що відповідає довгостроковій політиці Сполучених Штатів.

“Вдячні усім нашим партнерам і друзям у Конгресі за лідерство у консолідації допомоги Україні і двопартійного бачення нашої спільної перемоги!” – додала Маркарова.