Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

НАЗК та Сили спеціальних операцій ЗСУ консолідують зусилля у сфері запобігання корупції

У найвідповідальніший час протистояння зовнішній агресії Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та Сили спеціальних операцій Збройних Сил України (ССО ЗСУ) налагоджують системну співпрацю з протидії найбільшому внутрішньому ворогу держави – корупції. Укладений Меморандум про взаємодію між НАЗК та ССО ЗСУ дозволить управлінню внутрішньої безпеки ССО ЗСУ ефективніше виявляти та запобігати будь-яким проявам корупції.
 
Меморандум передбачає взаємні консультації, обмін та аналіз інформації задля своєчасного виявлення та упередження пов’язаних з корупцією правопорушень. Крім того, він передбачає спільну розробку та впровадження механізмів протидії корупції, а також підготовку пропозицій щодо внесення змін до чинного законодавства України.
 
«Корупція під час війни – це зрадник, колаборант, союзник ворога всередині країни. Від консолідації наших зусиль в цьому перемога залежить не менше, ніж від злагодженості на полі бою. НАЗК свій фронт чітко усвідомлює – це створення в межах наших повноважень таких умов, щоб корупціонери просто не мали плацдарму для маневру. Тому об’єднання зусиль у сфері запобігання корупції між НАЗК та Силами спеціальних операцій ЗСУ надасть нового імпульсу в протистоянні найбільшим ворогом майбутньої процвітаючої України», – прокоментував початок співпраці з ССО ЗСУ виконувач обов’язків Голови НАЗК Артем Ситник.
Повідомляє: nazk.gov.ua

🇺🇦 Facebook | Twitter | Instagram