Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

Наєв закликав зміцнити фортифікації на Сумщині

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ вважає, що оборонні укріплення дозволять зупинити ворога у разі поновлення наступальних дій.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив оборонні позиції та укріплення поблизу російського кордону у Сумській області. Про це повідомила пресслужба Командування Об’єднаних сил.

Він наголосив, що зроблено вже чимало, але потрібно докласти більше зусиль для зміцнення кордону з РФ. Це дозволить українським військам успішно зупинити ворога у разі нових спроб.

“Поки у нас є час необхідно зміцнювати оборону на вашому напрямку”, – звернувся Наєв до військових.

Метою робочої поїздки генерал-лейтенанта стало вивчення умов несення служби та виконання бойових завдань, а також посилення захисту критичних об’єктів цивільної інфраструктури на Сумщині, яка має найдовший кордон з РФ — 564 км.

ДЕТАЛЬНО ТУТ

За його словами, військові, що захищають сумський напрямок, дуже вмотивовані, а також володіють чітким розумінням свого бойового завдання. Командири підрозділів організовують належним чином заходи з бойової підготовки, забезпечення логістикою та створення відповідних комфортних умов для якісної служби та проживання бійців.

За словами Наєва, військові, які боронять цей напрямок, дуже вмотивовані, знають своє бойове завдання й успішно його виконують. Командувач передав у військові підрозділи територіальної оборони генератори, маскувальні комплекти, а також приціли та прилади нічного бачення. Окрім того, обговорили питання облаштування комплексного містечка психологічної й тактичної підготовки підрозділів. Також він поспілкувався з мешканцями прикордонних районів, які щодня потерпають від обстрілів ворога.

Нагадаємо, генерал ЗСУ Наєв оцінив зміни у тактиці дій військ рф. Він вважає, що ситуація на фронті суттєво змінюється через появу перспективних та новітніх зразків озброєння. На його думку, відновлення спроможностей РФ потребує багато часу та ресурсів. Налагодження заміни стосовно дефіцитної елементної бази не є простим процесом.

🇺🇦 Facebook | Twitter | Instagram