Sumy One
Короткі інформативні новини міста Суми та Сумщини

Міжнародна організація розшукує свідків воєнних злочинів росії на Сумщині

Організація «Яхад-Ін Унум» разом з Благодійним Фондом «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» розшукують свідків воєнних злочинів, скоєних на території Сумської області.

Французька організація «Яхад-Ін Унум» під керівництвом отця Патріка ДЕБУА за підтримки Благодійного Фонду «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» започаткувала «Проєкт розслідування воєнних злочинів росії: збір доказів», щоб виявити та задокументувати злочини російської федерації проти мирного українського населення.

Ціль проєкту – надати свідчення міжнародному кримінальному суду, а також в прокуратури провідних європейських країн, які вже розпочали власні розслідування, і притягнути росію до відповідальності за скоєні злодіяння.

Записатись на інтерв’ю можна на сайті https://svidky.org або за одним із контактів: ukr.svidok@gmail.com, +380989431217, +380978429374.

«Яхад-Ін Унум» гарантує свідкам повну конфіденційність. Персональні дані можуть бути передані лише в суд або в прокуратуру країни, яка веде розслідування проти росії, після згоди на це свідка. Свідчення не будуть публікуватись для широкого загалу або передаватись у ЗМІ. Отриману інформацію організація ретельно перевіряє і надає виключно Міжнародному кримінальному суду та в прокуратури країн Європейського Союзу, щоб формувати позови проти російської федерації.

Свідчення, зібрані недержавними та незалежними організаціями, мають найбільшу вагу для міжнародного суду та прокуратур європейських країн.

Окрім того, інтерв’ю проводяться онлайн, через платформу Zoom, тому кожна людина може дати свідчення, незалежно від того, де вона перебуває.

Повідомляє: The Sumy Post

Підписуйтесь на наш Телеграм канал t.me/sumyone1 і дізнавайтесь всі новини першими!