Sumy One
Brief informative news of the city of Sumy and Sumy Oblast

Work.ua припиняє cпівпрацю з компаніями, які не вийшли з РФ

Сервіс пошуку роботи Work.ua припиняє надавати послуги компаніям та брендам, які не пішли з Росії, і розриває з ними всі контракти на суму понад 5 млн грн на рік.

Про це йдеться в офіційній заяві компанії.

“Сьогодні ми розриваємо контракти на суму понад п’ять мільйонів гривень. Повертаємо ці гроші їхнім власникам і в жодній мірі не хочемо більше бути причетними до діяльності цих компаній в Україні та світі,” – заявили у Work.ua.

 

WORK.UA

“На гроші цих компаній росія будує ракети, що летять нищити наші міста і вбивають людей. Поки ці компанії залишаються в росії, ми маємо викреслити їх із нашого життя. Не купувати в них, не надавати послуг, не працювати на них, не бути партнерами. Відмовитися від будь-якої взаємодії з цими брендами та їхніми представниками”, – наголосили у Work.ua.

Там додали, що через півтора року повномасштабної війни, точно зрозуміло, який вибір зробили компанії.

“З тезою, що вони потрібні нашій економіці, їм вдалося прожити весь цей час. Можливо, це можна було толерувати в перші місяці, коли ринок праці рухнув, все зупинялося і кожне робоче місце годувало ще 10 людей поруч, а ми вірили, що або війна швидко скінчиться, або ці компанії все ж за деякий час вийдуть з Росії”, – зауважив співзасновник та CEO Work.ua Артур Міхно.

Work.ua також закликала інші бізнеси відмовитись від будь-якої співпраці з брендами.

Нагадаємо: 

З перших днів великої війни професор та засновник Інституту керівників вищої ланки Єльського університету Джеффрі Зонненфельд з командою експертів і студентів слідкує за компаніями, які працювали/працюють в Росії. Детальніше з результатами цієї роботи можна ознайомитися за посиланням.