Sumy One
Brief informative news of the city of Sumy and Sumy Oblast

У СБУ попереджають про підготовку нових ІПСО російськими спецслужбами

Служба безпеки України під час контррозвідувальних заходів виявила, що спецслужби РФ готують нові провокації стосовно представників Сил оборони України.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

“За оперативними даними, співробітники 5 служби ФСБ планують низку ІПСО, в основу яких має увійти дезінформація про нібито російське громадянство українських державних діячів, керівництва Сил оборони й безпеки та їхніх родин, а також інших посадовців”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що “павдоподібність” та доказову базу фейків серед іншого має забезпечити:

  • внесення ФСБ до державних реєстрів РФ записів, які нібито повинні підтверджувати версію спецслужб противника;
  • підробку документів українських державних діячів та представників Сил оборони.

За оперативними даними СБУ, старт реалізації ворожого ІПСО в українському інформаційному полі запланований на найближчий час.

“Не маючи успіхів на полі бою, РФ прагне будь-якими методами підірвати психологічно-емоційний стан українських воїнів на передовій та дестабілізувати ситуацію в країні. Закликаємо представників українських ЗМІ критично ставитися до появи подібної “сенсаційної” інформації”, — зауважили в СБУ.

Також зазначається, що СБУ системно відстежує всі подібні маніпуляції, викриває та затримує агентів Кремля, які свідомо допомагають противнику всередині країни.