Sumy One
Brief informative news of the city of Sumy and Sumy Oblast

СБУ на Сумщині запобігла створенню транснаціонального каналу контрабанди психотропів

     Служба безпеки України у Сумській області блокувала створення контрабандного каналу переміщення в рф психотропів. Ділки планували перемістити близько 1 тонни «солі».
     За даними досудового слідства, колишній правоохоронець, який мешкає у Києві, використовуючи свої зв’язки, організував схему переправлення в рф великих партій психотропної речовини (т.зв. «солі»).
     Для реалізації злочинних задумів зловмисник через особисті контакти підшукував постачальників психотропів та домовлявся щодо їх реалізації з дилерам з росії.
За домовленістю зі спільниками з рф, експравоохоронець планував поставити близько 1 тони «солі».
     Для контрабандного переміщення психотропів фігурант залучив мешканця прикордоння Сумщини, який мав переміщувати «товар» «зеленкою» до рф та передавати довіреним особам дилерів.
У ході спецоперації співробітники СБ України вилучили у зловмисників понад 3 кг психотропної речовини, яку вони планували незаконно переправити через кодон та передати спільникам з росії.
     Слідчі вже повідомили експравоохоронцю про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 305 (закінчений замах на організацію контрабанди особливо небезпечної психотропної речовини в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України. Зловмисник наразі перебуває у СІЗО.
     Триває досудове слідство для притягнення до відповідальності усіх осіб, причетних до створення злочинної схеми.
     Спецоперацію з блокування налагодження каналу контрабанди психотропів провели співробітники Управління СБ України в Сумській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.