Sumy One
Brief informative news of the city of Sumy and Sumy Oblast

Нульовий рівень толерантності до корупції — принципова позиція ЗСУ

     Нульовий рівень толерантності до корупції — принципова позиція сучасних Збройних Сил України. Особливо в умовах воєнного часу, коли тисячі наших громадян борються з агресором, а інші мобілізували максимум зусиль і коштів для допомоги армії.

     Про це йдеться в заяві оперативного командування «Південь»

     «Звинувачення у корупції чи незаконному збагаченні на адресу одного з начальників територіального центру комплектування та соціальної підтримки шкодять високому рівню довіри до Збройних Сил України та дискредитують важливий сьогодні процес мобілізації», — наголошується в заяві.

      У командуванні зазначили, що під час війни в нас багато важливої важкої бойової роботи, і ми не маємо часу підгодовувати чиюсь гонитву за рейтингами та намагання приховати власні недоліки за імітацією боротьби за правду.

     «Відсиджуючись за кордоном, маючи власні проблеми із законодавством України, дехто за «смаженими фактами» прагне зімітувати боротьбу за справедливість. Ми реагуємо не на це. Ми відкриті для суспільства. І саме тому, аби не «годувати» хайп, командуванням призначено не просто службову перевірку, а й профільну за напрямками відповідних структур, посадовця усунуто на цей час від виконання службових обов’язків, а результати перевірки буде доведено суспільству на знак підтвердження принципів демократії, верховенства закону і гласності в діяльності Збройних Сил України», — йдеться в заяві.

     Збереження довіри українського суспільства, унеможливлення подібних випадків недоброчесності в майбутньому, якісна кадрова робота — це важлива складова діяльності Збройних Сил України, без якої вкрай важко буде здобути Перемогу над ворогом.

     В ОК «Південь» звернулися до ВСІХ і закликали дочекатися результатів перевірки, оприлюднення інформації компетентними органами, а в разі її підтвердження — не ототожнювати дії окремих персоналій з усією армією, яка лишається вірною Присязі і гідно служить народу України.

Повідомляє АРМІЯINFORM