Sumy One
Brief informative news of the city of Sumy and Sumy Oblast

Черговий рашистський ФЕЙК !!!

Мережею масово шириться фейк щодо спалахів холери в областях, які постраждали від підтоплення. Повідомлення також адресно розсилаються користувачам через месенджери.
Наголошуємо, що дана інформація не відповідає дійсності та є частиною ворожої ІПСО.
На сьогодні в Україні на територіях Херсонської, Запорізької Миколаївської, Дніпропетровської та Одеської областей не зареєстровано жодного підтвердженого випадку холери.
На територіях вищезгаданих областей на базі Центрів контролю та профілактики хвороб сформовано 97 груп оперативного реагування на біологічні, хімічні та радіаційні загрози. Вздовж річища Дніпра та вздовж морського узбережжя щоденно проводиться моніторинг води поверхневих водойм. Наразі найбільш значні відхилення від показників безпеки згідно з вірусологічними, мікробіологічними та паразитологічними дослідженнями зафіксовано в Одеській області.
Нагадуємо, що купатися чи використовувати таку воду для обробки харчових продуктів або господарських цілей — не можна. Також заборонено вилов та вживання риби із забруднених водойм.
У разі виявлення випадків холери Міністерство охорони здоров’я повідомить про це на офіційному сайті відомства та сторінках у соціальних мережах.